O kancelarii

WhatsApp        Telefon:  793 027 185        E-mail:  kancelaria@kancelariaprawna-rzeszow.com

Telefon:  793 027 185

 

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Maziarz

RZESZÓW ul. 3-go Maja 3/3


Kancelarii Radcy Prawnego Artur Maziarz znajduje się w Rzeszowie przy ul. 3-go Maja 3/3.

Priorytetem działalności Kancelarii jest zadowolenie i sukces Klientów, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Cechą charakterystyczną praktyki Kancelarii prawnej Rzeszów jest indywidualne podejście do każdego Klienta, pełne zaangażowanie połączone z pasją, profesjonalizm oraz stały kontakt z Klientem. Prawnik Artur Maziarz z chęcią dzieli się zdobytym doświadczeniem.

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Maziarz oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dla osób fizycznych. Firmom proponuje stałą obsługę prawną, jak również  reprezentacje i prowadzenie wskazanej sprawy.

Zakres terytorialny prowadzonej działalności obejmuje nie tylko miasto Rzeszów, ale i inne miasta województwa podkarpackiego w związku z prowadzoną współpracą z Kancelariami prawnymi z całego województwa. Jedną z głównych dziedzin kancelarii prawnej jest windykacja sądowa.  Wykorzystanie rozwiązań komunikacji elektronicznej pozwoliło na stałe utrzymywanie kontaktów i tym samym reprezentowanie i dbanie o interesy Klientów z całego świata, czym może Kancelaria się poszczycić.